O nama

U školi stranih jezika LINGUA se organizuju standardni i intenzivni kursevi engleskog, nemačkog, španskog, italijanskog, francuskog, norveškog, mađarskog i ruskog jezika. U učionicama, vedrih i toplih boja, sa najsavremenijom opremom, skupljaju se deca i odrasli spremni da jedni sa drugima podele sva prijatna iskustva stečena kroz aktivan rad na svom obrazovanju. Jer, znanje je neprocenjivo i niko Vam ga ne može oduzeti.

U Lingui se obavlja pripremna nastava za polaganje ESOL ispita Kembridž univerziteta. Naši brojni polaznici, deca i odrasli, uspešno su položili neki od ispita i stekli Kembridž diplome. Zašto da se pripremate za Cambridge ispite u Lingui: Iskusan kadar, dokazan uspeh, sigurnost da ćete ostvariti željeni cilj, kao i popust prilikom prijave ispita.

Korišćenjem jedinstvenih metoda u nastavi i prolaznošću sa preko 95% na svim ESOL ispitima: PET, FCE, CAE, CPE, BEC-l, BEC-ll, BEC-lll, ILEC, uvršćeni smo u red najuspešnijih škola od strane Britanskog saveta.

LINGUA – Zlatni član Britanskog saveta od 2010 do 2017. godine!

U 2010. godini Centar stranih jezika Lingua je postao Zlatni član Britanskog saveta. Pored velike časti ukazane našem centru, ADDVANTAGE GOLD članstvo prvenstveno donosi niz pogodnosti za naše polaznike.

ADDVANTAGE GOLD članstvo uključuje:

• Pre-testing za naše polaznike organizovan od strane Britanskog saveta u prostorijama našeg centra
  • 6% popusta prilikom prijave Kembridž ESOL ispita: PET, FCE, CAE, CPE, BEC I-III, ILEC, YLI
  • Prisustvo predstavnika Britanskog saveta na svečanoj dodeli Kembridž ESOL sertifikata
  • Mogućnost održavanja ispita u prostorijama škole

Jedna od najznačajnijih licenci je svakako licenca Londonske Privredne Komore za izdavanje sertifikata LCCI, neophodnog za sve one koji planiraju da svojim znanjem konkurišu na visoka mesta, a koje priznaju evropski magnati poput BMW-a, LuftHansa-e, Motorole, Hewlett Packard, Sony, Wella, Siemens, Sabre, IBM-a. U prethodnom roku naši polaznici su svi uspešno položili LCCI ispite sa najvišim ocenama. Mi mislimo na Vaš CV, mislite i Vi!

Dodatni sadržaji

Lingua sertifikat
  • Letnji jezički kamp
  • Letnji tečajevi engleskog jezika: London, Oxford, Bournemouth
  • Letnji kampovi u Velikoj Britaniji za decu, uz pratnju profesora, od 12 do 15 godina i odrasle
  • Priprema za prijemne ispite za studije u Velikoj Britaniji
  • Ostvarivanje programa uzajamne posete dece iz Novog Sada, Vojvodina I Lozane, Švajcarska – Francusko govorno područje
  • Škole stranog jezika u Engleskoj, Nemačkoj, Francuskoj, Italiji i Španiji

Zašto Lingua?

• 24 godine iskustva u radu sa decom i odraslima
  • Brojne međunarodne diploma stečene u našoj školi
  • aktivno članstvo u raznim školskim i profesorskim udruženjima
  • stalna saradnja sa Britanskim savetom, Institutom Servantes, francuskim, italijanskim i nemačkim kulturnim centrom
  • učešće u osnivanju Sekcije centara stranih jezika Privredne komore Srbije.

Škola stranih jezika Lingua je dobitnik najprestižnijeg priznanja Univerziteta u Kembridžu.

Škola stranih jezika Lingua – gde mogu da iskoristim maksimum svojih mogućnosti!